Obálka+

Baví vás kulturní a společenské dění, ale nemáte čas sledovat, co je v pražských galeriích, divadlech, kinech nebo kavárenském prostředí nového? Máte rádi překvapení? Pak právě pro vás je určena OBÁLKA+, která vám nabídne přehled o zajímavých eventech v Praze, každý měsíc vás překvapí vstupenkami na některé z nich a potěší dalšími hodnotnými dárečky.

Přední strana obálky je každý měsíc zpracována jiným výtvarným umělcem. Každá OBÁLKA+ je originál s unikátním obsahem. Zacílena je proto na lidi hravé a dobrodružné povahy, kteří se rádi nechají něčím překvapit. Stejně tak je OBÁLKA+ či její předplatné ideálním dárkem pro vaše kulturně a společensky zaměřené blízké.

Za cenu 240 Kč vám doručí vstupenky na aktuální výstavní expozice, divadelní představení v některém z renomovaných i experimentálních divadel, promítání nejlepších filmů, pozvánku na kávu do některé z pražských kaváren, drobné dárky nebo poukazy na nákup designových a fashion produktů.

V OBÁLCE+ najdete vždy něco hodnotnějšího než je její prodejní cena. Tak neváhejte a přihlaste se k jejímu odběru poštou na info@obalkapraha.cz, nebo se pro svou obálku zastavte v některém z našich prodejních míst.

Cena

240 kč (1 číslo)

čtvrtletní (3 čísla) 680 Kč
pololetní (6 čísel) 1.200 Kč
roční (10 čísel) 1.800 Kč

Ceník včetně poštovného, balného a dph